KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229428
nr 1522 9428
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Fågel, Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, rym60x69 cm, yttermått inklusive ram: 60x69
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:31:26
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr